Wpis numer: 48566

Poniedziałek, 13 marca 2017, 11:50:20

 


Mam pytanie. Kiedy założyć drzwi zewnętrzne? Przed wylaniem posadzki czy już po? Jakie są plusy i minusy? Co radzicie?  • Logo

    Wtorek, 14 marca 2017, 14:40:13

    Czarek Dzięki wszystkim. Przekonaliści mnie. Mam drzwi tymczasowe właśnie od firmy która bedzie montować drzwi. Chciałem tylko szybciej zrobic tynki zewnętrzne i dla tego potrzebowałem drzwi oststeczne, ale jednak zaczekam z tynkami i podbtką. Zrobie to na jesień, po wszystkicg gubszych robotach w środku. W sumie to nie spieszy mi sie:)

  • Logo

    Czwartek, 16 marca 2017, 20:39:44

    Marjósz Ja się nie bałem i nic nie uszkodzili maszyna do tynków stoi w garazu i przez bramę wnoszą worki ... przecie nic już nie będą wnosić ciężkiego co mogło by drzwi uszkodzić. .. tak samo jak drzwi mogą ci okna uszkodzić bo mi np ekipa łazi przez okno hst w salonie zabezpieczenie polegało na oklejanie klamki folia bo mieli łapy z gipsu ... wiec to kwestia podejścia właściciela ... jak dasz drzwi docelowe to będą bardziej uważać i tyle w zamian za to masz idealnie obrobione drzwi... tak samo dla mnie bez sensu jest montowanie parapetow wewnętrznych po tynkach... niektórzy tak robią i potem z obróbka zostają sami a to jest robota tynkazy !!

Funkcjonalność dostępna dla zalogowanych użytkowników
Zobacz wszystkie komentarze (8)